Udhëtimet e fundjavës

16.00 Sale! prizreni kryeqyteti kulturor i kosoves

Prizreni, “Kryeqyteti kulturor i Kosovës”

Udhëtim 1-ditor në Prizren, kryeqytetin kulturor dhe historik të Kosovës!

14.00 Sale! Kisha Shen Gjon Kaneo - Ohrid, Macedonia

Ohri, “Jeruzalemi i Ballkanit”

Udhëtim në Ohër, Maqedoni e Veriut. Udhëtoni me ne drejt bukurive te Ohrit, Shën Naumit, Tushemishtit, Strugës.

16.00 Sale! mavrove ski

Ski në Mavrovë

Udhëtim 1 ditor drejt Mavrovës, Maqedoni e Veriut. Udhëtoni me ne drejt bukurive te Mavrovës, malit Bistra

14.00 Sale! gjirokaster tepelena udheto me elite travel agency

Gjirokastra, “Qyteti i gurtë i shtëpive muze”

Qyteti i gurtë i shtëpive muze. Udhëtoni me ne drejt bukurive te Gjirokastrës dhe Tepelenës

16.00 Sale! Ekskursion ne Prevalle

Ski në Prevallë

Udhetim në Prevallë, Kosovë. Udhëtoni me ne drejt bukurive te Alpeve te Kosoves. Elite Travel Agency

16.00 Sale!

Udhëtim në Budva dhe Kotorr

Udhëtim 1ditor Budva dhe Kotorr, Mali i Zi. Udhëtoni me ne drejt bukurive te Budves dhe Kotorrit.

Paketat më të fundit!

2,150.00 Udhëtim në Kinë

Ekspeditë në Tokën e Dragoit: Udhëtim në Kinë

Vizitohen Muri i Madh Kinez, Xi’an, fjetje ne tren, Qyteti i Ndaluar, Statuja e Budes, Ushtria e Terracota etj

2,299.00 Udhetim ne Srilanka Elite Travel Agency

Përtej Horizonteve: Udhëtim në Sri Lanka

Vizitohen Anuradhapura, Sigirya, Kandy, Safari ne Yala, Plazhi Bentota etj

1,850.00 Udhëtim ne Tajlande

Magjia e Tempujve: Udhëtim në Tajlandë

Eksplorim të tempujve të Tajlandës, Chiang Rai, Trekëndeshi i Artë, Doi Suthep etj

1,580.00 Udhëtim në Egjipt dhe Piramidat e Gizës

Egjipt: Udhëtim në gjurmët e faraonëve

3 ditë Krociere në Nil, Vizitë në Tempullin e Horus, Tempulli i Isis, Piramidat e Gizës, Kairo etj.

transparent
travelife partner 1
iata 1
lufthansa citycenter 1
global incoming network 1
clin 1
transparent

Regjistrohuni ne newsletter per t'u

njoftuar te paret rreth udhetimeve tona.

travelife partner 1
iata 1
lufthansa citycenter 1
global incoming network 1
clin 1