Udhetim 1-ditor ne Kolashin

Code: 21011434032
Ekskursion brenda ditës
  • Udhetim 1-ditor ne kolashin
  • Udhëtim 1-ditor në Kolashin
  • Udhetim 1-ditor ne kolashin
  • Kanioni i Moraces
  • Qendra e Skijimit Kolashin
  • Kolashin
  • Kolashin
  • Udhetim 1-ditor ne kolashin

Tour Features

  • Takimi dhe nisja nga Elbasani përballë kalasë, pranë Rrapit të Bezistanit në orën 05:30.
  • Takimi dhe nisja nga Tirana mbrapa stadiumit “Dinamo” , pranë Proper Pizza në orën 06:30.

Udhetim 1-ditor ne Kolashin – 8€/ person

Nisja në datat:
23, 24, 30, 31  Janar
6, 7, 13, 14, 20, 21, 27,  28 Shkurt

-Udhetimi 1-ditor ne Kolashin transferten drejt Tuzit. Ndalesa e pare kafe pergjate rruges per te vazhduar me pas drejt pikes kufitare te Hanit te Hotit. *Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit drejt Kolashinit ku destinacioni i pare do te jete Ujevara e Niagares.
-Ndalese per fotografi dhe kafe per te shijuar bukurine natyrore qe te ofron Ujevara, ku ne kete periudhe te vitit eshte e tej mbushur me prurje uji.
-Vazhdojmë rrugën drejt qendrës më të njohur të skive në Malin e Zi, Kolashin.
-Kohe e lire per tu relaksuar, mundesi argetimi dhe per te bere Ski ne pistat e shumta ne Kolashin. Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
-Nisja për në rrugën e kthimit, me ndalesa përgjatë rrugës, mbërritja në Tirane/Elbasan.

-Fundi i Programit Udhetim 1-ditor ne Kolashin

Faleminderit që zgjodhët Elite Travel Agency!

Detajet e udhëtimit

Detajet e udhëtimit

Ju lutem shikoni më poshtë të gjitha detajet e udhëtimit

Nga ku nisemi
Tirana (mbrapa Stadiumit “Dinamo” përballë Proper Pizza)
Elbasani  (përballe portës së kalasë, pranë rrapit të Bezistanit)
Autobusët tanë mund t’i dalloni prej logos “Elite Mobility” ose “Elite Travel Agency”
Oraret e nisjes Elbasan:                05:30
Tiranë  :                 06:30
I lutemi klientëve të jenë 25 minuta para nisjes në vendtakim. Numri i telefonit të shoferit dhe guidës/shoqëruesit do tju dërgohet, me email apo telefon 12 orë përpara nisjes.
Orari i kthimit
Elbasan – Rreth orës 22:00
Tiranë    – Rreth orës 21:00
Përfshihen në çmim
Shërbimi profesional i guidës gjatë gjithë udhëtimit
Transporti me autobus komod në të gjitha pikat e lartpërmendura.
NUK përfshihen në çmim
 

Dreka
Pajisjet e skive dhe teleferiku
Shpenzime Personale dhe Pije
Gjithçka tjetër që nuk është përmendur më lart
Nëse jeni të kënaqur me shërbimin jeni të lutur të jepni një shumë simbolike si bakshish për guidën dhe shoferin.

Ky tur eshte i hapur vetëm në datat e mëposhtme. Ju lutemi të kontrolloni kalendarin në të djathtë të ekranit ose të na kontaktoni për çdo pyetje

Rezervoni me ne

Rezervoni me ne

Rezervimi me Elite Travel Agency është i sigurt dhe i thjeshtë

PA KOSTO TË FSHEHURA
Shikoni çdo çmim të mundshëm pa tarifa rezervimi ose kosto të tjera të fshehura.

 

SIGURI NË TRANSAKSIONET TUAJA
Ne ndjekim standardet më të larta të protokolleve të sigurisë për t’i ofruar mysafirëve tanë siguri “online”.

 

POLITIKAT E PRIVATËSISË
Ne interesohemi për privatësinë e të dhënave tuaja personale dhe marrim të gjitha masat për t’u sigurar që jemi duke ecur me hapin e kohës përsa i përket rregullave për mbrojtjen e të dhënave.

 

SHËRBIMI NDAJ KLIENTIT
Rezervimi në faqen tonë është i shpejtë dhe i thjeshtë. Nëse keni kërkesa specifike, ekipi ynë i Operacioneve do të jetë gati për t’ju asistuar.

 

KONFIRMIMI I REZERVIMIT ME E-MAIL
Menjëherë pasi të keni kryer rezervimin, një e-mail me të gjitha detajet e rezervimit do të vijë në adresën tuaj.

 

NDRYSHIME TË REZERVIMIT
Ndryshimi i emrit të personave në udhëtim mund të bëhet deri në 5 ditë përpara fillimit të udhëtimit.
Nëse dëshironi të ndryshoni datën ose specifikat e rezervimit tuaj, mund të na kontaktoni në një nga numrat e telefonit ose me e-mail.

 

POLITIKAT E KANCELIMEVE
Për të përfituar kompensim të plotë për këtë shërbim, duhet të kanceloni të paktën 15 ditë përpara fillimit të udhëtimit.
Anullimi do të quhet se është kryer në momentin që klienti paraqitet personalisht (ose i përfaqësuar nga një pjestar i grupit kur udhëtimi është rezervuar në grup) në njërën nga zyrat e agjencisë ose duke dërguar e-mail në adresën info@etg.al për t’u tërhequr nga marrëdhënia e krijuar me agjencinë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Udhetim 1-ditor ne Kolashin”

Your email address will not be published.

*

 

Spoonbill
Scroll Top