Messonghi Beach Hotel All Inclusive

 • Messonghi Beach Hotel
 • Night Club Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Aktivitete Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Bar-Restorant Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Pishina Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Plazhi privat Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Restoranti Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Beach-front Bar Messonghi Beach Hotel Corfu Elite Travel Agency
 • Bar-Restaurant Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Plazhi privat Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Animatore Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Mini-Aquapark Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Dhoma dyshe komfort Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Dhoma familjare komfort Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Dhoma familjare komfort Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Dhome dyshe komfort Sea-View Messonghi Beach Hotel Corfu
 • Dhome dyshe komfort messonghi beach hotel corfu

Tour Features

Messonghi Beach Hotel Holiday Resort është një destinacion i shkëlqyer për pushime me familjen e për të shijuar bregdetin lindor të ishullit të Korfuzit. Shijoni pushimet tuaja All-Inclusive me familjen tuaj.

Kompleksi është i vendosur në hapësira të gjera me kopshte dhe hapësira të gjelbra të cilat të çojnë në plazhin ranor me ujëra të cekëta, perfekt për ju dhe familjen tuaj.

Messonghi Beach Hotel ofron një larmi të gjerë të ambienteve sportive, aktiviteteve, dyqaneve, restoranteve dhe programeve argëtuese dhe pozicionin e tij të shkëlqyeshëm. Ky resort pushimesh është me të vërtetë një destinacion veror që ofron argëtim për të gjithë familjen tuaj.

Detajet e Hotelit

Detajet e Hotelit

Ju lutem shikoni më poshtë të gjitha detajet e hotelit

Përfshihen në çmim
All-Inclusive ( Programin e gjeni të detajuar më poshtë)
Përdorimi i të gjitha faciliteteve të përmendura më poshtë
Parkimi
Përdorimi i shezllonëve në pishinë
NUK përfshihen në çmim
Transporti ( vetjak )
Perdorimi i shezllonëve në plazh rezervohet pranë recepsionit me pagesë extra
WI-FI në të gjithë hotelin (5€/ 3 ditë)

 

Shumë e Rëndësishme:

Çmimi i Reklamuar është për 1 person/natë

-Miminumi i qëndrimit në Hotel është 7  net
-Për nisjet me transportin tonë nisjet bëhen çdo të dielë duke filluar nga data 4 Korrik

Politikat e fëmijëve

-Foshnjet përfitojnë “baby-cot” pa pagesë mosha (0-1.99 vjeç)
-Fëmija i parë pagesë në të njejtin krevat me prindërit ( mosha 2-9.99 vjeç)
-Fëmija i dytë përfiton 50% zbritje
-Nga mosha 12 vjeç konsiderohen si të rritur dhe përfitojnë 30% zbritje në krevat personal.

 

Facilitete dhe Aktivitete

Facilitete dhe Aktivitete

 

Facilitete
2 Pishina për të rritur
1 Mini Aquapark
Palestra
Ambiente sportive si fusha tenisi, futbolli etj
Akses në plazhin publik
Parkimi
Aktivitete (me pagesë
esktra pranë recepsionit)
Sporte ujore në plazhin publik pranë hotelit
Përdorimi i krevatëve të plazhit rezervohet pranë recepsionit me pagesë ekstra
Spa dhe Wellness
Lavanderia

 

 

Programi All-Inclusive

Programi All-Inclusive

 

Ushqimi
Mengjesi Bufe      07:00 – 09:30
Çaj dhe snacks     10:30 – 12:00 ( çaj, kafe, biskota, kek)
Dreka Bufe            12:30 – 14:30
Çaj dhe snacks      16:00 – 18:00 ( çaj, kafe, biskota, kek)
Darka Bufe             19:00 – 21:30
Vaktet mund t’i shoqëroni me birrë me kriko, verë të hapur, pije freskuese dhe ujë 
Pije dhe akullore
Nga ora 10:00 – 23:00
Pije të nxehta : kafe filtër dhe çaj
Akullore me larmishmëri shijesh
Pije: Birrë me kriko, Verë e hapur, Pije freskuese, Pije alkoolike “spirit”, aperitivë.
Nuk përfshihen pijet : Ujë mineral, ekspres, kapuçino, nescafe

 

Informacion i rëndësishëm
Për ushqim të paketuar paraqisni kërkesën në recepsion 1 ditë më para deri në orën 14:00
Maksimumi i pijeve që mund të merrni në një porosi është 2
Përdorimi i krevatëve të plazhit që ndodhen tek pishinat është pa pagesë

Rezervoni me ne

Rezervoni me ne

PA KOSTO TË FSHEHURA
Shikoni çdo çmim të mundshëm, pa tarifa rezervimi ose kosto të tjera të fshehura

SIGURI NE TRANSAKSIONET TUAJA
Ne ndjekim standartet më të larta të protokolleve të sigurisë për t’i ofruar mysafirëve tanë siguri “online”.

POLITIKAT E PRIVATËSISË
Ne interesohemi për privatësinë e të dhënave tuaja personale dhe marrim të gjitha masat për t’u sigurar që jemi duke ecur me hapin e kohës përsa i përket rregullave për mbrojtjen e  të dhënave

SHËRBIMI NDAJ KLIENTIT
Rezervimi në faqen tonë është i shpejtë dhe i thjeshtë. Nëse keni kërkesa specifike, ekipi ynë i Operacioneve do të jetë gati për t’ju asistuar.

KONFIRMIMI I REZERVIMIT ME E-MAIL
Menjëherë pasi të keni kryer rezervimin , një e-mail me të gjitha detajet e rezervimit do të vijë në adresën tuaj

NDRYSHIME TË REZERVIMIT
Ndryshimi i Emrit të personave ne udhëtim mund të bëhet deri në 5 ditë perpara fillimit të udhëtimit
Nëse dëshironi të ndryshoni datën ose specifikat e rezervimit tuaj, ju mund të na kontaktoni në nje nga numrat e telefonit ose adresën e e-mail.

POLITIKAT E KANCELIMEVE
Për të përfituar kompensim të plotë për këtë shërbim, duhet të kanceloni të paktën 15 ditë përpara fillimit të udhëtimit.
Anullimi do të quhet se është kryer në momentin që klienti paraqitet personalisht (ose i përfaqësuar nga një pjestar i grupit kur udhëtimi është rezervuar në grup) në njërën nga zyrat e agjencisë, ose duke dërguar email në adresën info@etg.al për t’u tërhequr nga marrëdhënia e krijuar me agjencinë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Messonghi Beach Hotel All Inclusive”

Your email address will not be published.

*

 

Spoonbill
Scroll Top