Dëborë në Mavrovë

Code: 21010734017
Ekskursion brenda ditës
  • ski
  • udhetimi debore ne Mavrove
  • udhetimi debore ne Mavrove
  • udhetimi debore ne Mavrove
  • udhetimi debore ne Mavrove

Tour Features

  • Nisja nga Tirana mbrapa stadiumit “Dinamo”, pranë  Proper Pizza në orën 06:00.
  • Nisja nga Elbasani përballë kalasë, pranë Rrapit të Bezistanit në orën 06:40.

Udhetimi Debore ne Mavrove (1 ditë)  – 14€/personi


Ekskursioni  Debore ne Mavrove në Maqedoninë e Veriut

Takimi dhe nisja duke iu drejtuar pikës doganore dhe pas proçedurave vazhdojmë rrugën drejt qendrës më të njohur të skive në Maqedoni, Mavrove! (ndalesa përgjatë rrugës për tualet, mëngjes dhe coffee-stop)

Mbërritja në zemër të resortit Mavrove.  Në këtë vend cdokush ka mundësi të argëtohet në ambjentet e resortit. Gjithashtu mund të shijoni kënaqësinë e xhiros me teleferik apo të skijoni në pistat e shumta të malit Bistra.

Udhetimi Debore ne Mavrove vazhdon me konsumimin e drekës e cila është zgjedhje e lirë sipas dëshirës së klientëve! Mund të zgjidhni të merrni ushqim me vete dhe ta konsumoni në formën e piknikut ose në njërin prej restoranteve të shumta që ndodhen në Mavrovë.

Nisja për në rrugën e kthimit, me ndalesa përgjatë rrugës dhe mbërritja në Tiranë në mbrëmje.

Fundi i programit – Debore ne Mavrove

Faleminderit që zgjodhët Elite Travel Agency!

 

Informacion mbi kalimet doganore mes Shqiperise dhe Maqedonise se Veriut : (Ndryshuar me date 6 Shtator 2021 )
Cdo person duhet te disponoje nje nga dokumentet si me poshte:
1-Tampon PCR brenda 72 oreve te fundit.
2-Testi i shpejte antigene brenda 48 oreve te fundit.
3-Certifikate vaksinimi me te dyja dozat

Detajet e udhëtimit

Detajet e udhëtimit

Ju lutem shikoni më poshtë të gjitha detajet e udhëtimit

Nga ku nisemi
Tirana (mbrapa Stadiumit “Dinamo” përballë Proper Pizza)
Elbasani  (përballe portës së kalasë, pranë rrapit të Bezistanit)
Autobusët tanë mund t’i dalloni prej logos “Elite Mobility” ose “Elite Travel Group”
Oraret e nisjes Tiranë:                06:00
Elbasan:              07:00
I lutemi klientëve të jenë 25 minuta para nisjes në vendtakim. Numri i telefonit të shoferit dhe guidës/shoqëruesit do tju dërgohet, me email apo telefon 12 orë përpara nisjes.
Orari i kthimit
Elbasan – Rreth orës 20:30
Tiranë    – Rreth orës 21:30
Përfshihen në çmim
Shërbimi profesional i guidës gjatë gjithë udhëtimit
Transporti me autobus komod në të gjitha pikat e lartpërmendura.
NUK përfshihen në çmim
 

Dreka
Pajisjet e skive dhe teleferiku
Shpenzime Personale dhe Pije
Gjithçka tjetër që nuk është përmendur më lart
Nëse jeni të kënaqur me shërbimin jeni të lutur të jepni një shumë simbolike si bakshish për guidën dhe shoferin.

Ky tur eshte i hapur vetëm në datat e mëposhtme. Ju lutemi të kontrolloni kalendarin në të djathtë të ekranit ose të na kontaktoni për çdo pyetje

Rezervoni me ne

Rezervoni me ne

Rezervimi me Elite Travel Agency është i sigurt dhe i thjeshtë

PA KOSTO TË FSHEHURA
Shikoni çdo çmim të mundshëm pa tarifa rezervimi ose kosto të tjera të fshehura.

 

SIGURI NË TRANSAKSIONET TUAJA
Ne ndjekim standardet më të larta të protokolleve të sigurisë për t’i ofruar mysafirëve tanë siguri “online”.

 

POLITIKAT E PRIVATËSISË
Ne interesohemi për privatësinë e të dhënave tuaja personale dhe marrim të gjitha masat për t’u sigurar që jemi duke ecur me hapin e kohës përsa i përket rregullave për mbrojtjen e të dhënave.

 

SHËRBIMI NDAJ KLIENTIT
Rezervimi në faqen tonë është i shpejtë dhe i thjeshtë. Nëse keni kërkesa specifike, ekipi ynë i Operacioneve do të jetë gati për t’ju asistuar.

 

KONFIRMIMI I REZERVIMIT ME E-MAIL
Menjëherë pasi të keni kryer rezervimin, një e-mail me të gjitha detajet e rezervimit do të vijë në adresën tuaj.

 

NDRYSHIME TË REZERVIMIT
Ndryshimi i emrit të personave në udhëtim mund të bëhet deri në 5 ditë përpara fillimit të udhëtimit.
Nëse dëshironi të ndryshoni datën ose specifikat e rezervimit tuaj, mund të na kontaktoni në një nga numrat e telefonit ose me e-mail.

 

POLITIKAT E KANCELIMEVE
Për të përfituar kompensim të plotë për këtë shërbim, duhet të kanceloni të paktën 15 ditë përpara fillimit të udhëtimit.
Anullimi do të quhet se është kryer në momentin që klienti paraqitet personalisht (ose i përfaqësuar nga një pjestar i grupit kur udhëtimi është rezervuar në grup) në njërën nga zyrat e agjencisë ose duke dërguar e-mail në adresën info@etg.al për t’u tërhequr nga marrëdhënia e krijuar me agjencinë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dëborë në Mavrovë”

Your email address will not be published.

*

 

Spoonbill
Scroll Top